Ünlü Bilgileri

Becky G Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Rebbeca Marie Gomez
Doğum Tarihi: 2 Mart 1997
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Aktris

Becky G, 2 Mart 1997 yılında ABD’de dünyaya geldi. Meksikalı Amerikalı Alejandra “Alex” ve Francisco “Frank” Gomez’in kızıdır. Gomez’in iki erkek kardeşi ve bir kız kardeşi vardır. Aralık 2017’de 18 yaşında bir üvey kız kardeşi olduğunu açıkladı. Gomez, Moreno Vadisi’nde büyüdü ve dokuz yaşındayken ailesi evlerini kaybetti ve maddi sorunlar nedeniyle büyükbabasının evinin dönüştürülmüş garajına taşındı. Dokuz yaşındayken kendi deyimiyle “orta yaş krizi” yaşadı ve müzik kariyerine devam etmeye karar verdi. Başlangıçta devlet okuluna gitti, ancak zorbalıkla ilgili sorunlar nedeniyle evde eğitim almak zorunda kaldı.

Gomez, El Tux (2008) filminde Claudia Gómez ve Discovery Channel televizyon filmi La estación de la Calle Olvera’da Nina rolünde yer aldı. 2009 yılında G.L.A.M. adlı bir kız grubunun üyesi oldu ve daha sonra başka bir kız grubu olan B.C.G.’ye katıldı. G.L.A.M.’nin bir parçası olarak bir müzik videosu çekti. 2009’da “JellyBean” adlı bir şarkı için. Bu süre zarfında, Gomez ayrıca Garageband’i kullanarak şarkı söyleyip rap yapmaya başladı ve popüler şarkıların cover’larını çevrimiçi olarak yayınlamak için bir YouTube hesabı oluşturdu.

Ayrıca kendi şarkılarını yazmaya başladı ve on üç yaşına geldiğinde kendi kendine gitar çalmayı öğrenmişti. Ağustos ayında, Gomez ilk albümü üzerinde çalışırken, will.i.am ile düet yaptığı ilk şarkısı “Problem” i yayınladı.

Cody Simpson’ın “Wish U Were Here” (2012) adlı şarkısında yer aldı ve 7 Ağustos’ta ilk stüdyo albümünden çıkan ikinci single olarak yer aldı. 2 Ekim’de ilk albümünün dördüncü single’ı olarak yayımlanan “Oath” şarkısında Cher Lloyd ile birlikte çalıştı. Şarkı, Gomez’in Billboard Hot 100 listesinde yer alan ilk şarkısı oldu. Şarkı daha sonra Recording Industry Association of America (RIAA) tarafından altın sertifika ile sertifikalandı ve ülkede 500.000 kopya satılarak altın sertifika aldı.

Haziran 2016’da Gomez’in Amerikalı profesyonel futbolcu Sebastian Lletget ile ilişkisi olduğu açıklandı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 154 cm

Kilo

Kilosu: 49 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-63,5-89 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu