Ünlü Bilgileri

Bad Bunny Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Benito Antonio Martínez Ocasio
Doğum Tarihi: 10 Mart 1994
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Müzik Yapımcısı

Bad Bunny, 10 Mart 1994 yılında Porto Rico’da dünyaya geldi. Babası Tito kamyon şoförü, annesi Lysaurie ise emekli öğretmen. Bad Bunny annesine ev işlerinde yardım ederken, annesi genellikle Juan Gabriel’in “Abrázame Muy Fuerte” şarkısı gibi salsa, merengue, ve balad tarzındaki şarkıları dinlemeyi severdi. Bernie ve Bysael adlarında kendinen küçük iki erkek kardeşi var.

Yakın arkadaşlarını ailesinin bir parçası olarak görüyor ve mutlu bir ailede büyüdüğünü söyledi. Kendi çocukluğu hakkında “Küçükken sokaklara karışan çocuklardan olmadım. Ailemle evde olmayı daha çok severdim.” dedi.

Bad Bunny, gençken şarkıcı olmak istediğini söyledi. Çocukken, Katolik ve dindar olan annesiyle haftalık olarak kiliseye gider, 13 yaşına kadar da kilise korosunda ilahi söylerdi.

2016 yılında Vega Baja’da Porto Rikolu süpermarket zinciri olan Supermercados Econo’da kurye olarak çalışırken SoundCloud’a bağımsız sanatçı olarak şarkı yükledi. “Diles” şarkısı, DJ Luian’ın dikkatini çekerek sahibi olduğu Hear This Music plak şirketine imza attırdı. DJ Luian, Bad Bunny’nin müzik deneyiminden ve giyim tarzından etkilenen prodüksiyon ekibi Mambo Kingz’e Bad Bunny’yi tanıttı.

O zamandan beri, ABD Hot Latin Songs listesinde ilk 10’a pek çok kez girmeyi başardı. Bad Bunny, sakin bir yaşam sürmeyi sevdiğini, ve konserlerden hemen sonra kalabalıktan uzaklaşmayı tercih ettiğini söylüyor. Şöhrete ani bir şekilde ulaşmasının verdiği bunalım sebebiyle, bir dönem sosyal medyadan uzak durdu.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 180 Cm

Kilo

Kilosu: 78 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Göğüs: 104 Cm, Bel: 86 Cm, Pazı: 38 Cm

Burç

Balık Burcu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu