Ünlü Bilgileri

Aditi Rao Hydari – Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Aditi Rao Hydari
Doğum Tarihi: 28 Ekim 1986
Meslek: Aktrist

Aditi Rao Hydari, 28 Ekim 1986 yılında Hindistan’da dünyaya geldi. Hydari’nin ailesi 2 yaşındayken ayrıldı. Annesi Haydarabad’dan Yeni Delhi’ye taşındı ve aile işini oradan yönetti. Babası yeniden evlendi ve çocuğu yoktu, annesi bekar kaldı. Hydari çocukluğunu Haydarabad ve Yeni Delhi’de geçirdi. 5 yaşında Bharatanatyam öğrenmeye başladı ve ünlü dansçı Leela Samson’un öğrencisi oldu. Hydari her iki ebeveyninin soyadını kullanır. “Annem beni büyüttüğü için ikisini de tutmak istedim, ama babam da benim bir parçam. Hydari nadir bir isim, bu yüzden de Rao ve Hydari’yi sakladım.”

Hydari kariyerine Bharatanatyam dansçısı olarak başladı ve Leela Samson ile 11 yaşından itibaren ilişkisini takiben sanat formuyla ilgilenmeye başladı. Samson’un dans grubu Spanda’nın bir parçası olarak çalıştı, öğrencilere öğretti ve Hindistan’da ve yurtdışında seyahat ederek sahne şovlarına katıldı. Tamil filminin yönetmeni Sharada Ramanathanve tanınmış bir bharatanatyam dansçısı Padmini Ravi tarafından yazıldı. Hydari, Ramanathan’ın bir konferansta dans performansını gördükten sonra rolü teklif etti ve ayrıca “savunmasız ve yeni yüzü” ve dansçı Shobana’ya benzerliğinden etkilendi. 2005 ve 2006 yıllarında çok sayıda uluslararası film festivalinde gösterildikten sonra, film Hindistan’da gösterildikten sonra büyük beğeni topladı ve üç Ulusal Film Ödülü de dahil olmak üzere birçok övgü aldı.

2004’teve 2009’da eski bir Hint avukatı ve oyuncusu olan Satyadeep Mishra ile evli olduğunu söyledi. Oyuncu, 2012 röportajında ​​medeni durumu hakkında yorum yapmayı reddetti, ancak 2013 röportajında ​​ayrıldıklarını söyledi. Hydari, ilk ciddi ilişkisini yaptığı 17 yaşında Mishra ile tanıştı. Onunla 21 yaşında evlendi, ancak Bollywood’da çıkış yaptığında evliliği bir sır olarak sakladı. Her ne kadar ayrılmış olsa da, ikisi yakın arkadaştır ve yıllar boyunca iletişim halinde kalmıştır.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

163 Cm

Kilo

52 kg

Vücut Ölçüleri

86-66-86 Cm

Burcu

Akrep

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu