Ünlü Bilgileri

Addison Rae Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Addison Rae Easterling
Doğum Tarihi: 6 Ekim 2000
Meslek: TikTok Yayıncısı & Dansçı

Addison Rae, 6 Ekim 2000 yılında ABD’de dünyaya geldi. 6 yaşında dansetmeye başladı ve ülke çapındaki yarışmalara katıldı.Temmuz 2019’da TikTok’a katıldı ve platformda popüler şarkılarda dans ettiği videoları yükledi. Kurulduğu Aralık 2019’dan bu yana TikTok ortak grubu The Hype House’da yer almaktadır. TikTok’un peşine düşmeden önce Louisiana State Üniversitesi’nde spor eğitimi aldı. Ekim 2019’un sonunda, Easterling TikTok’ta bir milyondan fazla takipçi kazandı ve Kasım ayında LSU’dan ayrılmaya karar verdi. Easterling’in hızlı başarısı Ocak 2020’de yetenek ajansı WME’nin dikkatini çekti ve sözleşme imzaladılar.

Temmuz ayında, Easterling american eagle ile markanın okula dönüş kampanyasında ortaklık yaptı ve annesiyle birlikte Spotify’a özel haftalık bir podcast yayınladı: “Mama En Iyisini Bilir.” Easterling kendi kozmetik hattı başlattı, Item Beauty o co-güzellik başlangıç Madeby Collective ile kurdu.

Forbes Ağustos 2020’de yayınladığı bir raporda, Easterling’in geçen yıl Haziran ayına kadar çeşitli ciro anlaşmalarından 5 milyon dolar kazandığını ve bu nedenle en çok kazanan TikTok yıldızı olduğunu açıkladı. TikTok başarısı onu Reebok, L’Oréal, Hollister ve American Eagle gibi şirketlerle çalışmaya yöneltti. Easterling Lafayette, Louisiana’da büyüdü. Ailesi Monty Lopez ve Sheri Easterling’dir. Easterling’in ailesinin de kendi TikTok hesapları vardır. İki erkek kardeşi vardır.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi (Doğal) (Boyalı Sarışın)

Boyu

Boyu: 168 Cm

Kilo

Kilosu: 55 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-91,5 Cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu