Ünlü Bilgileri

Peyton List Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Peyton Roi List
Doğum Tarihi: 6 Nisan 1998
Meslek: Aktris & Model

Peyton List, 6 Nisan 1998 yılında ABD’de dünyaya geldi. List kariyerine ilk olarak bir çocuk model olarak başladı ve 2009’da American Girl’ün 2009 Okula Dönüş sayısının kapağında yer aldı. 2011’de Justice dergisi için modellik yaptı. Ayrıca çeşitli şirketler için çeşitli formatlarda dört yüzden fazla reklamda yer aldı. Televizyon ve film gösterileri ile oyunculuğa başladı. 2002’de As the World Turns adlı pembe dizide isimsiz bir rol aldı. 2004 yılında All My Children adlı televizyon programında Bess olarak yer aldı ve aynı yıl Spider-Man 2 adlı uzun metrajlı filmde rol aldı.

2008’de Jane Nichols karakterinin genç versiyonu olarak oynadığı 27 Dresses adlı uzun metrajlı filmde rol aldı. Film ticari bir başarı elde etti ve oyunculuk kariyerine başladı. List daha fazla uzun metrajlı filmde görünmeye başladı ve 2010’da Robert Pattinson’la birlikte Remember Me filminde Pattinson’un karakterinin küçük kız kardeşine zorbalık yapan Samantha olarak rol aldı. Film gişede başarılı oldu. 2016’da Jacob Bertrand ile birlikte Disney Channel Original Movie The Swap’ta Ellie O’Brien olarak rol aldı. Gala iki milyondan fazla izleyiciye ulaştı ve karışık yorumlar aldı.

Aynı yıl, Logan Paul ve Lia Marie Johnson’la birlikte oynadığı YouTube Premium filmi The Thinning’de Laina Michaels olarak rol aldı. 2017’de gençlik komedi filmi The Outcasts’te Mackenzie Smith olarak göründü. 2018’de yayımlanan The Thinning’in devamı olan The Ininning: New World Order filmindeki Laina Michaels rolünü yeniden canlandırdı.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Sarışın (Doğal)

Boyu

Boyu: 168 cm

Kilo

Kilosu: 53 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58.5-84 cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu