Ünlü Bilgileri

Kylie Minogue Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Kylie Ann Minogue
Doğum Tarihi: 28 Mayıs 1968
Meslek: Şarkıcı & Aktris

Kylie Minogue, 28 Mayıs 1968 yılında Avustralya’da dünyaya geldi. Babası Ronald Charles Minogue, bir aile otomobil şirketinde muhasebecidir; Annesi Carol Minogue (kızlık soyadı Ann Jones), eski bir bale dansçısıdır. Minogue üç çocuğunen büyüğüdür: küçük kardeşi Brendan Minogue, Avustralya’da bir haber kameramanı; kız kardeşi Dannii Minogue, şarkıcı ve televizyon sunucusudur. On yaşındaki bir Minogue, kız kardeşlerin teyzesi Suzette tarafından düzenlenen duruşmaya Dannii’ye eşlik etti ve yapımcılar Dannii’yi çok genç bulurken Alan Hardy, Kylie’ye The Sullivans adlı pembe dizide küçük bir rol verdi.

985’te The Henderson Kids’de başrollerden birinde rol aldı. 1987 yılında Mushroom Records ile bir kayıt sözleşmesi imzaladı. İlk single’ı “The Locomotion”, Avustralya single listelerinde yedi hafta bir numarada kaldı ve 1980’lerde ülkenin en çok satan single’ı oldu. Yılın en çok satan single’ı için ARIA Ödülü’nü aldı. Başarısı, Minogue’un yapımcılar Stock, Aitken ve Waterman ile çalışmak üzere Mushroom Records yöneticisi Gary Ashley ile İngiltere’ye gitmesiyle sonuçlandı.

Minogue’un ilk albümü Kylie, Temmuz 1988’de piyasaya sürüldü. Albüm, dans odaklı pop melodilerinin bir koleksiyonudur ve Birleşik Krallık Albümler Listesi’nde bir yıldan fazla bir süre geçirdi. Amerika Birleşik Devletleri’nde altın madalya kazanırken, single “The Locomotion”, ABD Billboard Hot 100 listesinde üç numaraya ve Kanada dans listesinde bir numaraya ulaştı.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 152 Cm

Kilo

Kilosu: 46 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-58.5-89 cm

Burcu

İkizler

Resim

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu